Hakkımda

Kimdir bu Ferhat Coskun ?

22.05.1989 tarihinde doğdum. Fazla detaycı biriyimdir. Ayrıntılarla ilgilenirim. Olaylara/durumlara farklı pencerelerden bakmaya çalışırım ve en az iki pencerem vardır. Konuşmayı severim ama genelde sessiz biriyim. Bir çok müzik türünü dinlerim(Damar, Jazz Bluz gibi türler hariç). İngilizcem iyi sayılır iyidir yani özellikle okurken konuşma kısmı biraz daha zayıf sanırım. Boş zamanımda belirli bi aktivite yapacak kadar boş zamanım olmaz genelde. Boş zamanlarımda da mesleki/kültürel gelişim peşindeyimdir.

Mesleki Bilgiler

Lisede V.basic 6 ile programcılığa başlayıp deskto programlamaya üniversitede Delphi, üniversite sonrasında c# ile devam etmekteyim. Kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda bir kaç program yazdım. (Bilgisayar zaman ayarı ile kapatma, Alarm, Bir kaç gereksiz oyun ve WordPress Yorum Botu gibi.. ).

Desktop yazılımı bi kenara koyup web yazılımda uzmanlaşma yoluna gittim. Php, css, javascript ve jquery alanlarında kendimi geliştirdim.

PSD to CSS alanında bir çok çalışma yaptım. Php ile harikalar yarattığımı düşünüyorum. Bir çok admin panelli site yazdım ve yazmaya devam ediyorum, birkaçtane de bot ve xml to sql tarzı uygulamalar yazdım. Hatırlayamadığım bir sürü şey yaptım. WordPress SMF Vbullettin OpenCart gibi scripler üzerinde çalışmalar yaptım. SEO konusunda deneyimliyim. Bir çok siteyi 1. sayfa ya ve ilk 5 içerisine yükselttim. (Orta düzeyde rekabet olan kelimeler)

Sosyal Ben

Mail: bilgi [at] ferhatcoskun [tut] com [tut] tr

Facebook : fb.com/ferhatcoskun

Twitter : twitter.com/ferhatt_coskunn

Share